wenskerstboom en uitgekomen wensen.

wenskerstboom en uitgekomen wensen.

De wenskerstboom heeft heel veel wensen opgeleverd.
Afgelopen dagen hebben we alle wensen gelezen en zoals beloofd gaan we een aantal wensen (van kinderen) vervullen.
Een kind wilde graag lego om mee te spelen en een ander kind graag een grote beer. De wens van een ander kind was sushis. Al deze wensen gaan we vervullen, maar ook maken we mede mogelijk, dat een gezin naar Disneyland in Parijs gaat.

De meeste wensen hadden betrekking op vrede, geluk, gezondheid en fijne feestdagen.

Er waren daarnaast ook aparte wensen, zoals wakker worden in een speelgoedwinkel, een minuut shoppen bij action, een verwendag voor pa, geen boze juffen meer, een geslaagde theorie uitslag, goede punten, beroemd willen worden, rijkdom, profvoetballer willen worden, een hele leuke attente en ondeugende man, een kindje, een winnend staatslot etc.
Afijn het was leuk om ze allemaal te lezen.

Graag willen iedereen bedanken voor het helpen en het steunen van onze stichting en we wen

sen uiteraard iedereen dat alle wensen mogen uitkomen !

Naar Joki en Jet
chay heeft genoten